Domov pro seniory Velké Meziříčí
Velké Meziříčí
23

Celková kapacita

23

Celkem odesláno

0

Mužů čeká na psaní

0

Žen čeká na psaní

Domov pro seniory Velké Meziříčí

Domov pro seniory Velké Meziříčí existuje od podzimu 2009. Nyní je udržován 82 zaměstnanci. Jako sociální organizace poskytuje dvě služby s celkovou kapacitou 103 obyvatel. První službou je Domov pro seniory a druhou Domov se zvláštním režimem, které se přezdívá Pomněnka. Domov pro seniory nabízí 67 lůžek a Pomněnka disponuje 36 lůžky. Obyvatelé bydlí na jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Posláním domova pro seniory je podporovat a udržovat u obyvatel co nejvyšší míru samostatnosti a nezávislosti, udržovat u nich pocit jistoty a bezpečí a přispívat k prožití aktivního a důstojného stáří jako plnohodnotné etapy jejich života.
Jako zaměstnanci se snažíme navazovat na jejich dosavadní vědomosti a zkušenosti. Věříme, že život každého z nás může být pestrý. My v Domově pro seniory ve Velkém Meziříčí ho tak chceme stále vidět a prožívat, proto podporujeme vizi: lidský přístup a porozumění jsou základní hodnoty našeho domova.
Všechno naše snažení, organizování, péče, programy, aktivity, komunikace a spolupráce směřují vždy k tomu, abychom pro naše obyvatele vytvořili prostředí, které pro ně nebude Domovem pro seniory, ale především jejich domovem. Jsme rádi, že jako pracovní kolektiv můžeme společně tvořit Domov, který má SRDCE. A takové srdečné dopisy si přejeme i pro naše obyvatele.

Chci poslat dopis sem

Chci darovat peníze

Tipy na psaní

 

  • Po registraci vám na e-mail pošleme přesnou adresu a tipy na dopisy.
  • Jako adresáta uveďte název projektu Psaní od srdce a dále pokračujte adresou, která vám přišla do e-mailu.
  • Na obálku uveďte kód, který vám přijde na e-mail, a jestli je psaní určeno pro muže nebo pro ženu.
  • Psaní by mělo být čitelné s dostatečně velkými písmeny.
  • Seznamte čtenáře s tím, kdo jste.
  • Používejte povzbudivá slova a veselé příběhy.
  • Můžete přidat obrázek či fotku.
  • A o čem psát? Třeba o tom, co máte rádi a co rádi děláte, co teď prožíváte a na co se těšíte.

Přihlásit se

 

Děkujeme za váš obrovský zájem o Psaní od srdce. Již se nám podařilo najít ochotné pisatele pro všechny seniory. Jsme za to moc vděční. Chcete pomoci i jinak? Pošlete dar od srdce a pomozte nám přinést seniorům radost ze života.

Co se stane dál?

Vyplním registraci

Na e-mail dostanu adresu a konkrétní tipy pro mé psaní

Napíšu psaní a odešlu ho

Těším se na zpětnou vazbu

Chcete si vybrat dalšího seniora, kterému napíšete?